FB email Pinterest Insta

CHRISTMAS GIFT IDEAS #2

2013/12/15

W poprzednim poście na temat prezentów świątecznych pojawiły się rzeczy, które możemy kupić za mniej niż 100zł. Teraz przyszedł czas na te nieco droższe i takie, których zakup wymaga od nas więcej wysiłku :) W sieci znajdziecie mnóstwo podpowiedzi, a wśród nich na pewno znajdą się wszelkiego rodzaju smartfony, tablety czy aparaty fotograficzne. Ja, dla moich bliskich, wybrałabym coś, co w pełni odpowiada ich zainteresowaniom czy pasjom.

Pierwszą propozycją jest gramofon. Zapewniają oryginalną jakość dźwięku, wprowadzają niesamowity klimat, a mimo nowoczesnej, prostej linii, nie tracą duszy. Dodatkowo, za rok nie będziecie mieli problemu z wyborem prezentu - właściciel gramofonu potrzebuje przecież nowych winyli :) 

Gramofon ION Quickplay LP,  230zł


Kolejną propozycją jest personalizowany kubek termiczny. Te wysokiej jakości znajdziemy w Starbucksie. Niestety, ciężko jest je dostać w Polsce, w związku z czym zakupu trzeba dokonywać przez Internet. Kubki nie ciekną i świetnie trzymają ciepło - sprawdziłam! Pomiędzy ścianki kubka możemy włożyć grafikę lub zdjęcie. Starbucks oferuje również kubki, po których można pisać i zmieniać obrazki specjalnym mazakiem.

Kubek termiczny Create Your Own, od 12 do 19$

Macie w rodzinie początkującego architekta lub grafika? Na pewno będzie się cieszyć z profesjonalnej myszki komputerowej. Podobno nic tak nie ułatwia pracy, jak idealnie wyprofilowana MX Performance :)

Mysz komputerowa Performance Mouse MX, ok. 300zł

Dobrym prezentem może być również coś, na co na co dzień nie możemy sobie pozwolić, na przykład oryginalne perfumy, klasyczna biżuteria czy dobry alkohol. Moje typy to Coco Chanel Mademoiselle, ok 350zł, zegarek Fossil, ok. 400zł oraz Dimple Whisky, ok. 130zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz